Naučím Vás vést tým tak, abyste byla spokojená Vy, zaměstnanci i vedení

Jak vést tým lépe? Jak sladit osobní a pracovní život? Jak řešit konflikty nebo dávat zpětnou vazbu? Tato a další témata můžeme řešit na koučovacích a mentorovacích setkáních.

Nebuďte na vedení týmu sama!

Ať už řešíte své manažerské začátky, nalezení rovnováhy mezi kariérními ambicemi a osobním životem, nebo prezentaci výsledků managementu, jsem tu pro Vás.

Domluvte si se mnou úvodní online konzultaci zdarma, při které probereme, jaká je Vaše situace a jak Vám mohu pomoci.

Recenze

Co o mně říkají klientky

“Bára byla mou mentorkou a od prvního okamžiku jsme si padly do oka. Její lidský přístup mi pomohl vyřešit nejen drobné manažerské úkoly, ale i složitější oříšky. Navíc Bára je velký nadšenec do technologií a své nadšení sdílí s ostatními, což velmi často vede k usnadnění práce….Baru, díky za veškerou podporu a inspiraci”

EVA JOKES

“Bára je človek, ktorý Vás podporí, hľadá v ľuďoch potenciál a možnosti ich sebarealizácie. Oceňujem na nej jej nasadenosť, pozitivizmus a aktívne riešenie problémov. Spolupráca s ňou je prínosná a veľa sa vďaka nej naučíte, čo sa Vám môže kedykoľvek hodiť.””

ZUZANA MIKOLAJOVÁ

„Báru bych doporučila všemi deseti, protože je člověk, který dokáže přinést do věcí řád, ale i pozitivní náladu a kreativitu. Navíc na sobě neustále pracuje, ať už se jedná o maličkosti jako je cesta k více udržitelnému životu, nebo seberozvojové aktivity. Velmi mi pomohla na mé vlastní cestě.“

KAROLÍNA KRUPAUEROVÁ

A jakou zkušenost se mnou budete mít Vy?

Ceník

Úvodní individuální mentorovací a koučovací setkání – 90 minut

Úvodní 90-minutové setkání offline nebo online
3 000 Kč

Balíček 5 setkání (á 90 minut)

5 setkání po 90 minutách k vyčerpání během 3 měsíců
14 000 Kč

Půlroční mentoring a koučink

12 setkání po 90 minutách k vyčerpání během 6 měsíců
30 000 Kč

Podmínky objednání a placení jsou uvedené níže na této stránce.

Pojďme si nezávazně zavolat!

Vyberte si z kalendáře termín, který se Vám hodí. Po odeslání formuláře Vám přijde pozvánka na Google Meet. S termínem můžete počítat. Během 20 minut se pobavíme se o tom, co zrovna řešíte a jak Vám s Vaší situací mohu pomoci.

Objednání, placení a podmínky

Na konzultaci je potřeba se předem telefonicky nebo emailem objednat.

Sezení mohou probíhat offline i online. Offline v Praze na adrese Ostrovní 30 (Praha 1) nebo po domluvě, online přes Google Meet.

Pokud se nemůžete dostavit na domluvený termín, je třeba zrušit konzultaci alespoň 48 h předem. Při pozdějším zrušení je klientka povinna zaplatit konzultaci v plné výši.

Všechny služby je možné platit převodem nebo kartou online. Na každé setkání je vystavena faktura. Přijímám platby prostřednictvím benefitních portálů Benefit Plus a Benefity.cz.