Naučím Vás vést tým tak, abyste byli spokojení vy, zaměstnanci i vedení

Jak vést tým lépe? Jak sladit osobní a pracovní život? Jak řešit konflikty nebo dávat zpětnou vazbu? Tato a další témata můžeme řešit na koučovacích a mentorovacích setkáních.

Nebuďte na vedení týmu sami!

Ať už řešíte své manažerské začátky, nalezení rovnováhy mezi kariérními ambicemi a osobním životem, nebo prezentaci výsledků managementu, jsem tu pro vás.

Domluvte si se mnou úvodní online konzultaci zdarma, při které probereme, jaká je vaše situace a jak vám mohu pomoci.

Recenze

Co o mně říkají klienti

“Bára byla mou mentorkou a od prvního okamžiku jsme si padly do oka. Její lidský přístup mi pomohl vyřešit nejen drobné manažerské úkoly, ale i složitější oříšky. Navíc Bára je velký nadšenec do technologií a své nadšení sdílí s ostatními, což velmi často vede k usnadnění práce….Baru, díky za veškerou podporu a inspiraci”

EVA JOKES

“Bára je človek, ktorý Vás podporí, hľadá v ľuďoch potenciál a možnosti ich sebarealizácie. Oceňujem na nej jej nasadenosť, pozitivizmus a aktívne riešenie problémov. Spolupráca s ňou je prínosná a veľa sa vďaka nej naučíte, čo sa Vám môže kedykoľvek hodiť.”

ZUZANA MIKOLAJOVÁ

„Děkuji za půlroční mentoring. Schůzky se mi moc líbily a rozhodně cítím posun ve věcech, se kterými jsem neuměl dlouhodobě sám pohnout. Zároveň mám teď díky vašemu mentoringu i jakýsi návod, jak podobné metody uplatňovat i na další budoucí výzvy. Uplynulé hodiny s vámi byly příjemné, hodnotné, nenásilné v jakémkoliv ohledu. Bál jsem se aby se z programu nestal nástroj jen na pseudo domácí úkoly, případně jen povídání bez většího impactu na moje fungování. Ukázalo se, že jsme našli rovnováhu a vše si perfektně sedlo. Práce navíc mě bavila a užitek z toho rozhodně mám. Moc děkuji.“

RADOMÍR H.

A jakou zkušenost se mnou budete mít Vy?

Pojďme si nezávazně zavolat!

Vyberte si z kalendáře termín, který se Vám hodí. Po odeslání formuláře Vám přijde pozvánka na Google Meet. S termínem můžete počítat. Během 30 minut se pobavíme se o tom, co zrovna řešíte a jak Vám s Vaší situací mohu pomoci.

Objednání, placení a podmínky

Po úvodní 30-minutové online schůzce domlouváme termín prvního setkání, během kterého si můžete mentoring a koučink vyzkoušet. Pokud během prvního sezení zjistíte, že Vám spolupráce nebo přístup nevyhovují, setkání neplatíte a ve spolupráci nepokračujeme.
Pokud se rozhodnete pokračovat, vystavuji fakturu na domluvený počet setkání předem (standardně 5 setkání za 18 150 Kč včetně DPH nebo 10 setkání za 36 300 Kč včetně DPH).

Na konzultaci je potřeba se předem telefonicky nebo emailem objednat.

Sezení mohou probíhat offline i online. Offline v Praze na adrese Pobřežní 370/4 (Praha 8) nebo po domluvě, online přes Google Meet.

Pokud se nemůžete dostavit na domluvený termín, je třeba zrušit konzultaci alespoň 48 h předem. Při pozdějším zrušení je setkání odečteno z celkového počtu jako by proběhlo.

Všechny služby je možné platit převodem. Přijímám platby prostřednictvím benefitních portálů Benefit Plus a Benefity.cz.