Ing. Barbora Malinovská

mentorka, lektorka, konzultantka

Své manažerské zkušenosti předávám jako mentorka a koučka. Školím manažerky a manažerky a ty, které se jimi chtějí stát. Zároveň se sama neustále vzdělávám a rozvíjím v koučovacích a mentorovacích přístupech stejně jako v manažerských tématech.

Se svými klienty a klientkami pracuji strukturovaně, učím je nacházet si tu vlastní cestu a sledovat, co jim funguje a v čem jsou autentičtí. Učím je dělat rozhodnutí na základě dat i intuice. Ukazuji jim, jak se starat o tým i o sebe a brát manažerskou dráhu jako příležitost k vlastnímu osobnímu rozvoji.

A co já jako manažerka?

Září 1, 2009

Neziskový sektor

Začala jsem vést svůj první tým dobrovolníků v neziskovém sektoru. Řešila jsem každodenní chod, motivaci dobrovolníků, finance i řízení projektů.

Září 1, 2009
Únor 1, 2018

Team leader v korporátu

V nadnárodní firmě jsem převzala tým 18 členů. Většina podřízených byla ve firmě déle než já. Každý den mi dávali najevo, že někdo, kdo ještě před pár dny byl jejich kolega, jim šéfovat nebude. Má autorita u nich se blížila nule, já jsem hledala, jak být šéfová „správně“ a po večerech si zoufala.

Únor 1, 2018
Říjen 1, 2019

Zahraniční zkušenost

Odstěhovala jsem se do Mnichova, kde jsem řídila IT systém používaný statisíci uživatelů po celém světě. Řídila jsem mezinárodní projekty a vedla týmy sestávající z odborníků z různých oddělení.

Říjen 1, 2019
Listopad 1, 2020

Manažerka oddělení

Posunula jsem se výš a byla zodpovědná za čtyři týmy se 70 členy. Team leadery v nich jsem vedla ke stejným principům, které se osvědčily mně. A já jsem zatím hledala cesty, jak týmy mezi sebou propojit, jak nastavit vizi a strategii k dosažení společných cílů, jak sdílet znalosti a dovednosti napříč týmy. 

Listopad 1, 2020
Srpen 1, 2021

Mentorka a koučka

Opustila jsem bezpečný přístav korporátu a začala se naplno věnovat tomu, co mě baví – mentoringu a koučinku žen, které jsou nebo se chtějí stát dobrými manažerkami. Ve firmách pomáhám ženy v managementu efektivně zapojit tak, aby firma z diverzity těžila výhody.

Srpen 1, 2021